۰۷
خرداد

GPS خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

GPS خودرو چه ویژگی هایی دارد؟
به دلیل افزایش بی‌سابقه‌ی سرقت خودرو، نیاز به استفاده از ردیاب GPS خودرو بسیار بیشتر از گذشته احساس می‌شود. با نصب ردیاب GPS خودرو در داخل اتومبیل در صورت وقوع سرقت، می‌توان سریعاً آن را به وسیله‌ی اپلیکیشن نصب شده بر روی تلفن همراه ردیابی کرد. حال سوال اینجاست که آیا در زمان تهیه‌ی ردیاب خودرو، ارزان قیمت بودن آن باید مد نظر باشد و یا کیفیت و کارائی‌اش؟ دلیل اهمیت این پرسش وقتی مشخص می‌شود که در زمان وقوع سرقت و یا مشکلات فنی برای ردیاب خریداری شده، چقدر آن ردیاب GPS و یا تیم پشتیبانی آن ردیاب (البته در صورت وجود) پاسخگوی شرایط خواهند بود. در این مطلب قصد داریم با بیان کردن ویژگی‌ها و مزایای استفاده از GPS خودرو شما را راهنمایی کنیم تا راحت‌تر تصمیم بگیرید که ردیاب خودرو ارزان قیمت بهتر است یا ردیاب خودرو با کیفیت و یا گزینه‌ ی دیگر، بدون شک در انتهای این مقاله به نتیجه درست و قانع کننده‌ای خواهید رسید.

ردیاب خودرو چیست؟
ردیاب خودرو یا GPS خودرو دستگاه کوچکی است که یک سیم کارت در داخل آن قرار می‌گیرد و در هر قسمت از خودرو مانند داشبورد، سقف، درب ماشین و غیره قابل نصب می‌باشد، این دستگاه الکترونیکی به صاحب خودرو این امکان را می‌دهد که در هر لحظه خودرو خود را ردیابی کند. ردیاب GPS خودرو قابلیت ثبت اطلاعات خودرو نظیر سرعت، روشن شدن موتور، مسیر حرکت، زمان توقف و غیره را دارد.

ویژگی‌های GPS خودرو

  • امکان ارسال پیامک و هشدار از طریق اپلیکیشن به صاحب خودرو در صورت باز شدن درب خودرو وارد شدن شک و ضربه به آن و یا گذشتن از سرعت مجاز تعریف شده
  • قابلیت خاموش کردن خودرو توسط صاحب خودرو در هر زمان و با هر فاصله‌ای از طریق ارسال پیامک و یا به وسیله‌ی اپلیکیشن
  • قابلیت نصب بر روی هر‌گونه خودروی داخلی و وارداتی
  • هماهنگ با تمامی سیم کارت‌های اپراتورهای مختلف (ایرانسل، همراه اول، رایتل و غیره)
  • آگاه کردن شخص از وضعیت باتری خودرو به واسطه‌ی قطع شدن برق خارجی دستگاه ردیاب
  • اعلام وضعیت لحظه به لحظه خودرو (ردیابی لحظه‌ای)
  • ردیابی آنلاین خودرو (زنده)

در حالت کلی دستگاهی که امکانات بیشتر و با کیفیت بهتر را با قیمت مناسب‌تری ارائه کند فروش بیش‌تری نیز خواهد داشت، بدون شک تمام این امکانات در یک ردیاب صرفاً ارزان قیمت وجود نخواهد داشت، پس قبل از خرید یک ردیاب مناسب برای ماشین خود لیستی از امکاناتی که به آن نیاز دارید را مشخص کنید تا براساس آن ردیاب خودرو را تهیه کنید. تیم وایزر و گروه تحقیقات کاوشکام آسیا با چندین سال سابقه موفق در این راه به شما کمک خواهند کرد.

ردیاب خودرو با کیفیت و یا ردیاب خودرو ارزان قیمت، مسئله این است!

ردیاب خودرو در قیمت‌ها و کیفیت‌های مختلفی وجود دارد، به همین خاطر خیلی از افراد به هنگام نصب GPS خودرو بر روی ماشین خود، این سوال را می‌پرسند که آیا ردیاب خودرو ارزان قیمت بهتر است یا ردیاب خودرو با کیفیت؟ درست است که قیمت در خرید هر دستگاهی و از جمله دستگاه GPS خودرو تاثیرگذار است، اما به دلیل اهمیت GPS خودرو در بالا بردن امنیت و همچنین مزایای زیادی که دارد؛ قطعاً کیفیت آن بر قیمتش برتری خواهد داشت. مگر اینکه دستگاهی در بازار موجود باشد که علاوه بر کیفیت مناسب از قیمت رقابتی نیز برخوردار باشد که ردیاب‌های تیم وایزر به جرأت می‌تواند چنین ادعایی را داشته باشد. خرید ردیاب خودروی بی‌کیفیت، ارزان و گمنام باعث ایجاد مشکلاتی از قبیل قطع و وصل شدن ارتباط دستگاه ردیاب GPS خودرو با سرور، کاربری دشوار به دلیل استفاده از زبان غیر فارسی در نرم‌افزار و همچنین صدمه زدن به سیستم برق خودرو خواهد شد.اما خرید ردیاب خودرو با کیفیت باعث بیشتر شدن عمر مفید دستگاه، و همچنین خدمات پس از فروش و تیم پشتیبانی ردیاب خریداری شده باعث بالا رفتن اعتماد و راحتی صاحب خودرو از ردیاب خریداری شده خواهد شد.

مزایای استفاده از ردیاب GPS خودرو
جلوگیری از دزدیده شدن خودرو، ردیابی سریع خودرو در صورت دزدیده شدن و همچنین خاموش کردن آن از راه دور تنها بخشی از قابلیت‌های ردیاب GPS خودرو می‌باشد. از قابلیت‌های انواع ردیاب GPS خودرو می‌توان به ردیابی خودرو هنگامی که اشخاص دیگری مانند فرزندانمان از آن استفاده می‌کنند و یا در شرکت‌های بازاریابی، برای مطلع شدن از محل قرارگیری خودروی شرکتی پرسنل و مدت زمان ساعت کاری آن‌ها و همچنین مناسب برای اتومبیل‌های نیروی انتظامی و پلیس، ردیابی سرویس‌های مدارس و سازمان‌های خاص و نظارت بر عملکرد کارکنان آن‌ها اشاره کرد. با ردیاب GPS خودرو در داخل ماشین امکان مدیریت مرسوله‌های ارسالی و پستی به راحتی میسر می‌شود، به دلیل عملی بودن و کارکرد آسان ردیاب GPS خودرو، بسیاری از شرکت‌ها تمایل به افزایش تعداد اتومبیل‌های ناوگان خود پیدا کرده‌اند.

یکی از نکاتی که باید در هنگام خرید ردیاب خودرو با کیفیت، به آن توجه داشته باشید، شرکت و برندی است که از آن قصد تهیه‌ ی ردیاب را دارید. بدون شک از طریق یک شرکت معتبر مانند شرکت گروه تحقیقات کاوشکام آسیا و تیم وایزر، می‌توانید یک ردیاب با کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت و صد البته به همراه پشتیبانی تخصصی، تهیه کنید. همچنین است اپلیکیشن سرو که از محصولات گروه تحقیقات کاوشکام آسیا و تیم وایزر می باشد .

 

منبع : وب سایت وایزر